Doprava Zadarmo

O NÁS

Víta Vás vstavanynabytok.com

Sme tím, ktorý Vám pomôže premeniť Vašu domácnosť na vysnívaný domov.

Nábytku na mieru sa venujeme od roku 2007, čo zaručuje široké skúsenosti či už pri kvalitnom návrhu nábytku, ale aj jeho realizácii.

Od roku 2015 nás poznáte pod našim logom vstavanynabytok.com Skrine a Šatníky na mieru.

História našej spoločnosti je príbehom vášne pre nábytok a túžby prinášať Vám najlepšie možné riešenie úložného priestoru.

 

 

 

 

 

 

 

 

Čím sa odlišujeme od ostatných?

   

Naším jedinečným prístupom. Po Vašom kontaktovaní nás cez telefón alebo správu Vás osobne navštívime aby sme Vám vedeli čo najlepšie poradiť a zároveň presne naceniť Váš nový nábytok na mieru. Prinesieme vzorkovníky, z ktorých si vyberiete materiály, ktoré Vám najviac vyhovujú. Popri tom detailne zameriame priestor vrátane všetkých krivostí. Následne na počkanie spolu spracujeme 3D návrh nábytku, ktorý by Vám najviac vyhovoval. Postupne upravíme detaily, ktoré Vás priebežne napadnú až kým sa dostaneme do finálnej podoby. Výsledkom je 3D grafika s cenovou ponukou.

 

 

 

 

 

 

Prečo by ste si mali vybrať práve nás?

 

Pretože priateľský a profesionálny prístup je našou prioritou. Chceme byť Vaším partnerom a pomáhať Vám vytvárať domov, v ktorom sa budete cítiť skutočne šťastní.

 

A tým, že sa s nami rozhodnete spolupracovať, získate nielen kvalitný a pekný nábytok, ale aj priateľov, ktorý sú pripravený Vám pomôcť.

   

Tešíme sa na Vás !